Onafhankelijk Hypotheek Advies Online
Klantbeoordeling 9,8/10
30+ Geldverstrekkers
Ervaren Team
Vanaf 995,-

Contact

Persoonlijk contact staat bij ons voorop

Altijd persoonlijk contact via webcam of telefoon
Onbeperkt bellen en e-mailen met je eigen vaste adviseur
Volledig advies, ook over inkomensrisico's
Je eigen klantomgeving, op maat gemaakt voor jou
9,8 / 10
30+ geldverstrekkers

wij zijn ohao

Een trots en hecht team

Office manager

Leonie Assink
l.assink@ohao.nl
+3185-301 1738

Hypotheekadviseur

Luc Zwaan
l.zwaan@ohao.nl
+3185-301 3027

Hypotheekadviseur

Lydia van der Weij
l.vanderweij@ohao.nl
+3185-301 5464

Oprichter

Maarten Tellegen
m.tellegen@ohao.nl
+3185-301 1738

Hypotheekadviseur

Mark Mensink
m.mensink@ohao.nl
+3185-301 3028

Hypotheekadviseur

Peter Velthoen
p.velthoen@ohao.nl
+3185-301 1738

Software developer

Sander Goos
s.goos@ohao.nl
+3185-301 1738

Hypotheekadviseur

Toni van der Flier
t.vanderflier@ohao.nl
+3185-301 5463